SESJE LAWENDOWE

Zapraszamy do rezerwowania mini sesji lawendowych, które zrealizujemy w kilku miejscach w zależności od kondycji i kwitnienia lawendy w odległości od 40 do 60km od Poznania w terminie od 24 czerwca do  15 lipca. Możecie liczyć na wysokiej klasy zdjęcia rodzinne, narzeczeńskie i portrety wykonane w pięknej lokacji z polem lawendy. Każda fotografia poddana jest starannej obróbce autorskiej, a zdjęcia otrzymacie w wersji elektronicznej oraz na papierze matowym najwyższej klasy. Na sesjach do Waszej dyspozycji będziemy mieli ze sobą kilka sukni i sukienek dla dorosłych pań oraz dziewczynek od 3 do 15 lat w kolorze białym, kremowym, czerwonym, zielonym, a także różne nakrycia głowy.

Cennik sesji lawendowych:

Sesja BASIC – 30 minut, 5 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 5 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.

CENA: 250,00 PLN

Sesja CLASSIC – 45 minut, 10 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 10 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.

CENA – 400,00 PLN

Sesja OPTIMUM – 60 minut, 15 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 15 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.

CENA – 600,00 PLN

Dodatkowe zdjęcia poza pakietami  można będzie kupić w cenie 40zł za plik cyfrowy JPG w dużej rozdzielczości oraz 45zł za plik + odbitka na papierze profesjonalnym.

Aby zarezerwować termin sesji trzeba po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu dnia i godziny sesji oraz pakietu wpłacić zadatek 100zł, albo pełną cenę pakietu jeśli tak wolicie na konto studia. Wszystkie informacje otrzymacie przez e-mail

W razie gdyby nie dotarła do Was odpowiedź na Wasz e-mail zadzwońcie do nas lub wyślijcie SMS.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

sesja zdjęciowa w lawendzie, lawendowe love, fotografia rodzinna, lawendowa sesja Poznań