SESJE DLA PAR

Nazywam się Piotr Jan Gajewski i jestem fotografem oraz właścicielem studia fotograficzno-filmowego 4Rooms w Poznaniu. Od wielu lat zajmuję się fotografią portretową, kobiecą, ślubną, narzeczeńską i wieloma innymi działami fotografii. Mam na koncie wyróżnienia w konkursach międzynarodowych i różne publikacje w sieci oraz magazynach drukowanych. Od około 10 lat prowadzę stylizowane studio 4Rooms, w którym znajduje się kilka interesujących pomieszczeń w różnym stylu, zaprojektowanych specjalnie pod sesje zdjęciowe, co daje duże możliwości fotografowania w estetycznym i urozmaiconym otoczeniu.

W tym miejscu proponuję Wam sesję partnerską, intymną, sensualną dla par, która będzie stanowić wartościową, emocjonalną pamiątkę i jestem pewny, że będziecie cieszyć się tymi zdjęciami przez wiele lat. W intymnych, optymalnych warunkach studia 4Rooms, przy spokojnej muzyce, poprowadzę Was krok po kroku przez sesję, tak abyście czuli się na luzie i udało się nam wspólnie zrobić bardzo dobre zdjęcia. Sesja tego typu trwa około 1,5-2 godziny i obejmuje nie mniej niż 15 starannie opracowanych fotografii w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości oraz komplet odbitek w formacie 15x23cm na papierze profesjonalnym. W cenie sesji zawiera się także całe studio do wykorzystania na czas sesji – 4 stylizowane wnętrza na powierzchni około 135 metrów kwadratowych.

Koszt sesji 600 zł

Można wykupić sesję jako prezent w postaci vouchera.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu i szczegółów sesji przez zakładkę kontakt lub piszcie bezpośrednio na adres: infostudio4rooms@gmail.com

Oto moje przykładowe fotografie par o charakterze intymnym, sensualnym, partnerskim, wszystkie wykonane w studiu 4Rooms w Poznaniu.