LAWENDOWE PHOTOLOVE – SESJE LAWENDOWE 2024

Jak co roku zapraszamy do rezerwowania sesji lawendowych, które zrealizujemy w kilku miejscach w zależności od kondycji i kwitnienia lawendy w odległości od 40 do 60km od Poznania w terminie od początku czerwca, wyłącznie w weekendy  (piątki, soboty i niedziele) w godzinach popołudniowo-wieczornych z uwagi na odpowiednie światło do zdjęć. Możecie liczyć na wysokiej klasy zdjęcia rodzinne, narzeczeńskie, ciążowe i portrety, ślubne  – wykonane w pięknej lokacji z polem lawendy. Każda fotografia poddana jest starannej obróbce autorskiej oraz retuszom, a zdjęcia otrzymacie w wersji elektronicznej oraz na papierze matowym najwyższej klasy.  Na sesjach do Waszej dyspozycji będziemy mieli ze sobą kilka sukni i sukienek dla dorosłych pań oraz dziewczynek od 3 do 15 lat w kolorze białym, kremowym, czerwonym, zielonym, a także różne nakrycia głowy, kapelusze.
Cennik sesji lawendowych:
Sesja BASIC – 30 minut, 5 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 5 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA: 300,00 PLN
Sesja CLASSIC – 45 minut, 10 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 10 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA – 500,00 PLN
Sesja OPTIMUM – 60 minut, 15 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 15 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA – 700,00 PLN
Dodatkowe zdjęcia poza pakietami można będzie kupić w cenie 50zł za plik JPG dużej rozdzielczości + odbitka na papierze profesjonalnym.
Aby zarezerwować termin sesji trzeba po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu dnia i godziny sesji oraz pakietu wpłacić zadatek 100zł, albo pełną cenę pakietu jeśli tak wolicie na konto studia. Wszystkie informacje otrzymacie używając zakładki KONTAKT
W razie gdyby nie dotarła do Was odpowiedź na Wasz e-mail zadzwońcie do nas lub wyślijcie SMS – tel. +48 693 613 838
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
sesja lawendowa Poznań, lawendowe photolove, rodzinna sesja w lawendzie koło Poznania, Lavender photosession, sesja rodzinna, zdjęcia z lawendą, fotograf Poznań