LAWENDOWE LOVE – SESJE W LAWENDZIE

Zapraszamy Was gorąco do rezerwowania mini sesji na polu lawendy pod Poznaniem od początku czerwca głównie w weekendy w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zrealizujemy dla Was sesje rodzinne, narzeczeńskie, dziecięce, ciążowe, portretowe, ślubne. Zobaczcie nasze zdjęcia z lat ubiegłych. Lubimy chwytać w kadrze Wasze emocje, radość, miłość, przyjaźń i jak najwięcej uśmiechu 🙂

Cennik sesji lawendowych:
Sesja BASIC – 30 minut, 5 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 5 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA: 300,00 PLN
Sesja CLASSIC – 45 minut, 10 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 10 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA – 500,00 PLN
Sesja OPTIMUM – 60 minut, 15 zdjęć do pobrania w formacie JPG w dużej rozdzielczości + 15 odbitek na papierze profesjonalnym 15x23cm.
CENA – 700,00 PLN
Dodatkowe zdjęcia poza pakietami można będzie kupić w cenie 50zł za plik JPG dużej rozdzielczości + odbitka na papierze profesjonalnym.
Na sesjach do Waszej dyspozycji będziemy mieli ze sobą kilka sukni i sukienek dla dorosłych pań oraz dziewczynek od 3 do 15 lat w kolorze białym, kremowym, czerwonym, zielonym, a także różne nakrycia głowy, kapelusze.
Aby zarezerwować termin sesji trzeba po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu dnia i godziny sesji oraz pakietu wpłacić zadatek 100zł, albo pełną cenę pakietu jeśli tak wolicie na konto studia. Wszystkie informacje otrzymacie używając zakładki KONTAKT
W razie gdyby nie dotarła do Was odpowiedź na Wasz e-mail zadzwońcie do nas lub wyślijcie SMS – tel. +48 693 613 838
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Sesja lawendowa Poznań, lawendowe love, zdjęcia w lawendzie, fotografia rodzinna