Albert Finch – warsztaty: Akt artystyczny – 22.04.2023 – 4ROOMS PHOTO MEETING & WORKSHOP

Zapraszamy  na warsztaty fotograficzne z Albertem Finch-em w naszym studiu w Poznaniu.

Albert Finch jest znany jako fotograf kobiet specjalizujący się w akcie artystycznym i fotografii sensualnej. Spotkanie z nim zawsze owocuje powstawaniem niezwykłych, artystycznych fotografii z pięknymi modelkami.  Albert jest artystą, któremu udało się stworzyć własny unikalny styl fotografowania kobiet. Jego fotografie są nastrojowe i pobudzają wyobraźnię odbiorcy. Są przy tym na ogół pełne spokoju i z pięknie rozegranym światłem w kadrze. Linki do profilu artysty: https://www.facebook.com/FinchAlbert oraz  https://www.instagram.com/albert.finch.foto/

Forma warsztatu zapewnia pracę w maksymalnie 3- osobowej grupie słuchaczy na jedną modelkę, umożliwiając dużo czasu na bezpośrednią, osobistą współpracę z prowadzącym przy tworzeniu kadrów.
Miejsce: studio 4rooms w Poznaniu
Data: 22 kwietnia 2023
Cena: 850,00 złotych
Maksymalna ilość uczestników: 9 osób
Temat warsztatu: Intymność. Fotografia portretowa, sensualna, kobieca, aktowa, fetyszystyczna – praca z modelkami.
W zależności od ilości zapisanych osób, pozować będą nam dwie albo trzy modelki:
(nagość zakryta / akt)
Opis: spotkanie fotograficzno-warsztatowe, czyli o fotografii na luźno i w mniejszym gronie. Skupimy się na złapaniu w kadrach drobnych emocji budujących pozytywne skojarzenia u odbiorcy. Będziemy pracować z modelkami o różnych, ciekawych osobowościach.
Ponieważ spotkanie ma charakter warsztatowy, najwięcej czasu poświęcimy na fotografowanie. Formuła jest elastycznie dopasowywana do potrzeb i poziomu doświadczenia uczestników.
Będziemy pracować przy świetle stałym i aranżować plan zdjęciowy z dostępnych elementów, tak by stworzyć jak najlepszy klimat.
Nie zabraknie też części poświęconej technice oraz obróbce fotografii (PS).
Wymagania: aparat fotograficzny (cyfrowy/analogowy) + obiektyw 50mm , umiejętność podstawowej obsługi swojego aparatu
Zajęcia potrwają od 10:00 do 19:00 (w tym około 1h przerwy)

Do dyspozycji uczestników będą trzy plany zdjęciowe i dwie, albo trzy modelki w zależności od ilości uczestników. Na miejscu będą napoje zimne i gorące, przekąski, ciasto i owoce.

KOSZT WARSZTATÓW: 850,00 zł  –  należy opłacić przelewem po przesłaniu zgłoszenia mailem na adres infostudio4rooms@gmail.com lub przez zakładkę kontakt na stronie, albo sms na numer 693 613 838

Dane do przelewu: 4roomstudio.com – nr konta 22 1090 1362 0000 0001 5289 8267   tytuł wpłaty: warsztaty Albert Finch – 22.04.2023

kontakt: infostudio4rooms@gmail.com lub przez zakładkę kontakt na stronie.

organizator: studio 4Rooms Poznań, ul. Prądzyńskiego 49

Oto kilkanaście wybranych prac Alberta Fincha

warsztaty fotograficzne, kurs fotograficzny, warsztaty aktu, szkoła fotografii Poznań